CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW Osobowych

Hurtownia i sklep samochodowy

Firma „Auto Części" Katarzyna Kwiatkowska to sklep samochodowy, który istnieje na rynku warszawskim już od 1995 roku. Dwie dekady doświadczeń sprawiają, że znamy się na tym co robimy i doskonale wiemy czego potrzebują nas klienci. Celem naszej firmy jest stała satysfakcja i zadowolenie klienta. W tym celu cały czas rozwijamy swoje kompetencje oraz dostępną ofertę produktową, tak aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb rynku. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi oraz propozycje dotyczące prowadzonej działalności.


Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy transportowe, korporacje taksówkowe oraz warsztaty. Dla stałych klientów oferujemy specjalne systemy rabatowe oraz darmowe szkolenia i programy techniczne. Dla tych którzy nie mogą odwiedzić nas osobiście przygotowaliśmy możliwość dowozu zamówionego towaru do miejsca pracy czy domu.


Działamy jak prężna hurtownia motoryzacyjna oferując klientom detalicznym oraz hurtowym wielki asortyment części samochodowych, takich marek jak : Audi, BMW, Opel, Seat, Skoda, Mercedes, VW, Renault, Peugeot, Citroen, Ford. Dostępne są także elementy dedykowane dla samochodów japońskich czy koreańskich. Na specjalne zamówienie klienta jesteśmy w stanie sprowadzić w krótkim czasie każdą inną potrzebną część. Oprócz tego w naszej ofercie są także płyny eksploatacyjne do samochodów np. oleje silnikowe. Nasi dostawcy to sprawdzone, w wyniku długoletniej współpracy, firmy polskie i zagraniczne. Oprócz części oryginalnych oferujemy także tańsze, ale sprawdzone w boju, zamienniki.Galeria zdjęć